LIPPIKSET

Etusivu > LIPPIKSET

Viimeistele western-look – lämpimästi, tyylillä tai glitterillä.

Tässä kategoriassa on kaikki, mitä tarvitset western-tyylin viimeistelyyn: kauden pipot, sporttiset beaniemallit, glitter-lippikset, otsapannat ja klassiset olkihatut.

Valikoimassa on suosittuja merkkejä kuten RANCH GIRLS, OSWSA, Wrangler, NICE Horse Fashion, Profchoice ja Weaver – mukana usein myös yksittäiskappaleita ja harvinaisia värejä, joita ei tule uudelleen.

Lämpimät pipot ja pehmeät otsapannat pitävät sinut lämpimänä treeneissä ja tallipäivissä, kun taas glitter-lippikset, samettiset truckerit ja olkihatut nostavat western-fiiliksen uudelle tasolle. Oli sää mikä tahansa, löydät täältä päähineen joka toimii – ja näyttää hyvältä.

Hieno Leopardi kuosin Weaver lippis jossa nahkainen "korvamerkki"
Western-henkinen leopardilippis nahkakoristeella – rohkea valinta cowgirl-tyyliin. 
45,00 €
Saatavilla
CASEY vakosamettilippis: Rhino Brown
Kevyt ja tyylikäs samettipinta yhdistettynä western-henkeen – täydellinen lippis arkeen ja tallille, kolmessa sävyssä! 
32,00 €
Saatavilla
Rose / cream värinen Ranch Girls lippis
Näyttävä glitter lippis viimeistelee western tyylin säihkeellä- 4 vaihtoehtoa! 
30,00 €
Saatavilla
Ranchgirls "Ultramarine" raikkaan vaaleansininen lippis Monday Ranchiltä
Raikas vaaleansininen western lippis arkeen ja tallille... 
30,00 €
Saatavilla
RANCH GIRLS STRIPES LIPPIS
Kevyt raidallinen western lippis hengittävällä meshillä 
30,00 €
Saatavilla
Olkihattu kolme vaihtoehtoa:  Beige turkoosin kivin, vaalea vaaleilla helmillä, beige vaaleilla helmillä
Kevyt cowboy olkihattu kesän western tyyliin... 
24,00 €
Saatavilla
OSWSA western lippis
Western-henkinen OSWSA-lippis ruskeasta vakosametista ja hengittävästä meshistä – unisex-malli, joka toimii tallilla ja arjessa. 
30,00 €
Saatavilla
Wrangler Blue Bell lippis villaa ja viskoosia!
Ajaton ja tyylikäs lippis alkuperäisellä Blue Bell logolla. 
35,00 €
Saatavilla
Wrangler lippikset kolmessa värissä!
Ajaton Wrangler lippis, joka toimii tallilla, kaupungissa ja reissussa.  
29,00 €
norm.
35,00 €
Saatavilla
Musta BEAR karhu lippis
Western-henkinen OSWSA-huopalippis Bear, Buffalo tai Raccoon brodeerauksella. Tyylikäs ja hengittävä valinta tallille tai vapaa-aikaan! 
32,00 €
Saatavilla
Sinisävyinen camo-kuosinen OSWSA lippis Monday Ranchiltä
Sinisävyinen camo-lippis OSWSA-brodeerauksella – kevyt, mukava ja säädettävä unisex-malli western-tyyliin. 
25,00 €
Saatavilla
NICE trucker lippis Monday Ranchiltä
Ehkä tyylikkäin ja KIVIN lippis ikinä – NICE Trucker Cap on musta unisex-malli, jossa sopivasti western-asennetta... 
34,90 €
Saatavilla
tech
M O N D A Y R A N C H
Monday Ranch Oy
puh. 0400909922
info@mondayranch.com
Y-tunnus: 2988221-1
Paytrail